Opis

Inwestycja w centralne ogrzewanie zawsze generuje określone koszty i zawsze powinna być poprzedzona stosowną refleksją. Nie da się bowiem ukryć, że błąd popełniony na etapie planowania i wdrożenia technologii grzewczej może kosztować sporo pieniędzy i obniżyć komfort późniejszego mieszkania.

Krótko mówiąc, warto wybrać odpowiedni kocioł grzewczy. Polskie produkty najwyższej jakości są dostępne poprzez sklep doświadczonego producenta: galmet.com.pl. Co ciekawe, mowa o modelach 5-ej klasy, z ważnym certyfikatem „Polskie Ciepło”. Na przykład na model Galaxia KWE można otrzymać dotację w ramach PONE.

Kocioł z podajnikiem służy do ogrzewania domu ekogroszkiem. W sezonie grzewczym oznacza to ponad 1500 kilogramów węgla oszczędności! Duży zasobnik i wygodny podajnik oznaczają wysoki komfort eksploatacji. Rozwiązania w rodzaju czujnika otwarcia klapy czy regulatora eLider z menu i dostępem przez Internet świadczą o nowoczesności kotła. A bezpieczny i opłacalny kocioł do centralnego ogrzewania powinien spełniać kryteria innowacyjności!

Dodano: 2019-07-25


Dodaj komentarz


Social:

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Telefon: +48 77 403 45 00

WWW: https://galmet.com.pl/

Miejscowość: Głubczyce

Adres: Raciborska 36

Kod pocztowy: 48-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Apteka Urtica

Euroschola.eu

OROME SC

© All rights reserved | www.szkoleniaprogress.pl 2024.