Opis

Na stronie internetowej eszkoleniabhp.com możemy znaleźć fantastyczną propozycję profesjonalnie przygotowanych kursów z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa i higieny pracy, skierowanych do różnych grup docelowych: kierownictwa instytucji oraz firm, inżynierów, pracowników służby zdrowia, czy wreszcie nauczycieli.

Szkolenie okresowe z zagadnień BHP w wersji online, jakie umożliwia wspomniana witryna, to doskonałe wyjście dla wszystkich specjalistów, którzy mają napięty grafik, i może być im trudno znaleźć miejsce w terminarzu na dodatkowe obowiązki.

Warto zainwestować w zdalną formę nauki. Zapewnia to dużą elastyczność procesu uczenia się – zarówno wtedy, gdy chodzi o czas, jak i w kwestii miejsca przyswajania wiedzy. Niejeden z uczestników szkolenia będzie znacznie lepiej czuć się przed ekranem swojego laptopa, niż w tłocznej sali, gdzie byłyby prowadzone tradycyjne zajęcia ze specjalistą od BHP.

Dodano: 2019-02-11


Dodaj komentarz


Social:

Użytkownik Albert Walczak dodał komentarz Ocena 5
Dzięki tej firmie udało mi się przeprowadzić bardzo rzetelne szkolenie okresowe w moim przedsiębiorstwie w wersji online.
Opublikowano: 2019-11-14 12:54:00

PPHU "BU-MOR"

Telefon: 507 022 814

WWW: https://eszkoleniabhp.com/

Miejscowość: Oświęcim

Adres: Zagrodowa 67

Kod pocztowy: 32-600

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Akademia Języka

Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

Crazy Cat Studio

© All rights reserved | www.szkoleniaprogress.pl 2023.