Opis

Trudno wyobrazić sobie nasz współczesny świat bez wynalazku, jakim jest silnik. Zarówno w wersji spalinowej, jak i elektrycznej. Jeżeli aktualnie poszukujemy sprawdzonego producenta towaru, jakim są szczotki do silnika elektrycznego – odwiedźmy koniecznie witrynę, funkcjonującą pod adresem: elban.pl.

Jest to witryna, prowadzona przez jedną z firm, która specjalizuje się od wielu lat w produkcji szczotek grafitowo-miedzianych oraz wielu innych elementów, znajdujących zastosowanie w silnikach elektrycznych właśnie. Oferta obejmuje także komutatory, napędy ABM,czy szczotkotrzymacze.

Firma należy do bardzo elastycznie nastawionych względem potrzeb klientów. Gdy planujemy złożenie większego zamówienia – możemy naturalnie liczyć na niższe ceny. Ilość produkowanych każdorazowo podzespołów jest zawsze indywidualnie ustalana z zamawiającym.

Dodano: 2019-04-10


Dodaj komentarz


Social:

Użytkownik redonore dodał komentarz Ocena 4
Produkty marki Elban to synonim wysokiej jakości. Na przykład: ich szczotki do silników elektrycznych cieszą niesłabnącą popularnością wśród klientów, do których zaliczam się i ja. :)
Opublikowano: 2019-06-06 12:57:01

Elban

Telefon: +48 32 284 98 22

WWW: https://elban.pl/

Miejscowość: Miasteczko Śląskie

Adres: Studzienna 7

Kod pocztowy: 42-610

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Silesiapak

Silesiapak

P.H. BAU-TEC

© All rights reserved | www.szkoleniaprogress.pl 2024.