Opis

Bezpieczeństwo i wygoda noworodka jest najważniejsza. Dziecko musi czuć się swobodnie, komfortowo oraz przyjemnie. Wyprawka noworodka składa się z wielu elementów, a jednym z nich jest ciepły i miły koc. Koce służą dzieciom przez długi czas i w wielu sytuacjach jak spacery, sen czy podróże są po prostu niezbędne.

Kocyki dla dzieci La Millou to produkty najwyższej jakości, które posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Gatunek materiału, z jakiego są wykonane produkty La Millou, jest bezpieczny dla skóry dziecka. Jeżeli pragniesz dla swojego dziecka największej wygody, sprawdź ofertę sklepu internetowego Amely. Każda najmłodsza istota potrzebuje ciepła, a kocyki są podstawowym produktem dającym poczucie bezpieczeństwa. Kocyki La Millou dostępne są w wielu wzorach, kolorach oraz w bardzo atrakcyjnych cenach! Pod adresem amely.pl znajdziesz kompleksową ofertę produktów dla dzieci.

Dodano: 2017-10-11


Dodaj komentarz


Social:

Użytkownik Marek Wasilewski dodał komentarz Ocena 4
Zdecydowaliśmy z partnerką jak najwięcej wyprawki kupić online, korzystaliśmy w dużej mierze z asortymentu sklepu Amely, bo oferuje przedmioty markowe i bardzo dobrej jakości w jednym miejscu.
Opublikowano: 2018-05-09 10:50:43

AMELY

Telefon: 501 336 404

WWW: http://www.amely.pl/

Miejscowość: Ząbki

Adres: Powstańców 62

Kod pocztowy: 05-091

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Pogotowie Zamkowe

Taxi Bagażówka

© All rights reserved | www.szkoleniaprogress.pl 2024.