Opis

Na wizytę w salonie urody w Koszalinie mogą się zdecydować osoby pragnące poprawić wygląd cery. Do oferty należy OxyGeneo. Jest to zabieg bardzo skuteczny. Powoduje złuszczenie martwego naskórka, dotlenienie skóry i szybsze wchłanianie składników pokarmowych. Stanowi propozycję dla osób, które chcą nadać cerze promiennego wyglądu.

Zabieg przeprowadzany jest w trzech etapach. Rozpoczyna go usunięcie martwego naskórka. W kolejnym kroku stosowany jest kwas hialuronowy lub retinol. Kończy się wywołaniem tzw. efektu Bohra (można się o nim więcej dowiedzieć na stronie internetowej magdalenamaluje.pl).

Istotne jest, aby po zabiegu przez kilka dni nie korzystać m.in. z sauny, basenu i solarium. Warto podkreślić, że najlepsze efekty można uzyskać udając się na kilka serii w odstępie 1-2 tygodniowym.

Istnieją przeciwskazania do przeprowadzenia zabiegu, w tym np. zastosowanie wypełniacza w ciągu ostatniego miesiąca oraz trądzik różowaty i pospolity. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Dodano: 2023-11-02


Dodaj komentarz


Social:

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Magdalena Maluje

Telefon: 696 807 810

WWW: https://magdalenamaluje.pl/

Miejscowość: Koszalin

Adres: Wąwozowa 28

Kod pocztowy: 75-399

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

CJS Tłumaczenia

STUDIO22

Pomoc Drogowa Bogumił Kuś

© All rights reserved | www.szkoleniaprogress.pl 2023.