Opis

Firma od lat dostarcza swoim klientom najwyższej klasy wyroby wykonane ze szkła. Asortyment zawiera balkony francuskie, kabiny prysznicowe, balustrad, daszki na wspornikach lub naciągach oraz lustra z oświetleniem LED.

Wśród chętnie kupowanych artykułów znajdują się wahadłowe drzwi dwuskrzydłowe szklane. Zastosowane szkło hartowane charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Doskonale sprawdzi się w lokalach gastronomicznych, barach, różnych obiektach handlowo-usługowych. Poza tym oferta obejmuje modele przeznaczone do budynków mieszkalnych o mniejszym natężeniu ruchu. Warto podkreślić, że drzwi są produkowane na zamówienie, zgodnie z wymaganiami klienta. Fachowcy pracujący dla firmy bez problemu zaprojektują konstrukcję, która będzie idealnie pasować do niestandardowych otworów drzwiowych.

Aby zakupić produkt, wystarczy odwiedzić stronę internetową qubaglass.pl. W formularzu zamówienia należy wpisać informacje na temat rozmiaru drzwi i wybrać rodzaj szkła.

Dodano: 2023-09-14


Dodaj komentarz


Social:

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Qubaglass

Telefon: 535 273 006

WWW: https://qubaglass.pl/

Miejscowość: Rabka-Zdrój

Adres: Orkana 18B

Kod pocztowy: 34-700

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury

AGTOM s. z o.o.

NZOZ Revita

© All rights reserved | www.szkoleniaprogress.pl 2023.