Opis

Istnieje kilka akcesoriów, które są niezbędne w każdym domu, w którym mieszka dziecko. Należą do nich zarówno meble, jak i butelki, małe miseczki i sztućce, a także zabawki. Jeżeli jednak masz już te wszystkie produkty, a jedyne, czego Ci brakuje, to zestaw pościeli do łóżeczka dziecięcego, zajrzyj do asortymentu sklepu internetowego Lululandia.pl.

W ofercie znajdziesz szeroki wybór dostępnych rozmiarów oraz wersji kolorystycznych tych produktów. Dzięki temu z łatwością dobierzesz odpowiedni wariant do posiadanej kołderki. Każdy zestaw pościeli do łóżeczka składa się z poszewki na kołderkę oraz poszewki na poduszkę. Jeśli potrzebujesz innych akcesoriów do sypialni malucha, sprawdź bariery ochronne, leżaczki, kojce oraz materace dostępne w tym sklepie internetowym. Przekonasz się, że będziesz w stanie w jednym miejscu kupić wszystkie akcesoria niezbędne dla Twojego brzdąca.

Dodano: 2019-10-18


Dodaj komentarz


Social:

Użytkownik beautifulswan813 dodał komentarz Ocena 5
Kupiłam u nich łóżeczko oraz wózek dla mojej pociechy i nie mogę złego słowa powiedzieć na obsługę. Zakupy w 100% udane. Z pewnością zakupię jeszcze gustowny zestaw pościeli. :)
Opublikowano: 2019-12-20 10:11:37

Lululandia

Telefon: +48 660 026 731

WWW: https://lululandia.pl

Miejscowość: Balice

Adres: Ogrodowa 26

Kod pocztowy: 32-083

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury

AGTOM s. z o.o.

NZOZ Revita

© All rights reserved | www.szkoleniaprogress.pl 2024.