Opis

Zastanawiasz się, czy kupić gotowe, już skonstruowane stoisko na targi, czy może samemu pomyśleć, jak powinno ono wyglądać i dopasować je do potrzeb firmy? Na stronie drukoland.com.pl można znaleźć ścianki wystawiennicze, które świetnie nadają się do szybkiego na stoiska targowe. Charakteryzują się tym, że są niezwykle proste w montażu i naprawdę w kilka minut można ustawić wszystko dokładnie tak, jak człowiek to sobie wyobraził.

Najtańsza ze wszystkich jest ścianka tekstylna prosta wykonana z lekkiego aluminium ze stalową podstawą. Możliwy jest zakup grafiki jedno- jak i dwustronnej w wielu szerokościach. Producent z podanej strony oferuje dwa rodzaje ścianek prostych:

  • Formulate Monolit,
  • Formulate Prosty.

W obu przypadkach grafikę naniesioną na tkaninę naciąga się na specjalne stelaże aluminiowe, a ich montaż jest niezwykle prosty, dzięki temu, że sposób mocowania jest albo na mocne rzepy, albo na zamek błyskawiczny. Oba rodzaje świetnie nadają się do konstrukcji stoisk targowych, są leciutkie i łatwe w transporcie. Więcej można dowiedzieć się, wchodząc na podaną wyżej stronę.

Dodano: 2019-03-18


Dodaj komentarz


Social:

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Drukoland

Telefon:

WWW: https://drukoland.com.pl/

Miejscowość: Kraków

Adres: Bułgarska 20

Kod pocztowy: 30-409

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Obligum Debt Management

Monitoring & IT

NopaBud

© All rights reserved | www.szkoleniaprogress.pl 2019.