Opis

Decydując się na wybór kosmetyków do usuwania makijażu, nie należy kierować się przede wszystkim ceną, gdyż może to się źle dla nas skończyć. Nieraz warto zapłacić trochę więcej, lecz mieć pewność, że stosujemy mleczko lub płyn wysokiej jakości. Vichy płyn micelarny to innowacyjne rozwiązanie dla kobiet o wrażliwej cerze. Vichy płyn micelarny działa niezwykle łagodnie, nie wysuszając zbytnio skóry twarzy.

Starannie opracowana formuła Vichy usunie wszystkie występujące na cerze zanieczyszczenia, zapewniając skórze twarzy optymalną pielęgnację i prawdziwe ukojenie. Vichy płyn micelarny jest dostępny w ofercie apteki internetowej Gemini na stronie: aptekagemini.pl. Płyn micelarny do demakijażu zawiera wodę termalną z Vichy. Jest kosmetykiem, łączącym wszystkie niezbędne właściwości mleczka, toniku i płynu do demakijażu.

Dodano: 2017-06-25


Dodaj komentarz


Social:

Użytkownik Patrycja Szymańska dodał komentarz Ocena 3
W aptece Gemini robiłam zakupy przed urodzeniem córeczki i teraz gdy jestem w ciąży z synkiem, zamierzam je powtórzyć właśnie u nich. Ceny są naprawdę niskie, a wybór ogromny. Nie ważne jakich kosmetyków dziecięcych potrzebujemy - znajdziemy je na pewno.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Apteka GEMINI

Telefon: 58 600-80-88

WWW: https://www.aptekagemini.pl/

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Trzy Lipy 3

Kod pocztowy: 80-172

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

FIRMY W OKOLICY

APE-LP

Grupa EGA

Artnet Sp. z o.o.

© All rights reserved | www.szkoleniaprogress.pl 2019.