Opis

Można mieć piękne włosy i doskonałą figurę, ale jeśli twarz szpecą zmarszczki, wszystko to przestaje cieszyć. Bruzd i linii pojawiających się na skutek upływu czasu nie da się zamaskować makijażem (raczej można osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego - jeszcze bardziej je podkreślić). Jedyny sposób, by odzyskać piękny wygląd i dobre samopoczucie, to pozbycie się ich i to w radykalny sposób.

Niestety, efektu takiego nie osiągnie się tylko dzięki stosowaniu kremów, nawet gdy będą to najdroższe, najlepsze kosmetyki. Pomóc mogą tylko zabiegi medycyny estetycznej, które pozwolą na realne usunięcie bruzd. Wypełnianie zmarszczek w Poznaniu oferuje Maraga Strefa Spa - salon oferujący różne zabiegi odmładzające. Jest to między innymi popularny botox, ale też wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, co daje naturalniejszy efekt.

Dodano: 2018-03-30


Dodaj komentarz


Social:

Użytkownik ettuc dodał komentarz Ocena 3
W Maraga Strefa SPA mamy sporo możliwości poprawy mankamentów naszej urody: od przedłużania rzęs po makijaż premanentny. Od nas zależy tylko, na którą się zdecydujemy. Ja już korzystam z tego gabinetu kosmetycznego, ale czy pozostałe Panie są na to gotowe?
Opublikowano: 2018-08-03 15:58:35

Maraga Strefa SPA

Telefon: 61 224 13 12

WWW: http://www.maragastrefaspa.com.pl/

Miejscowość: Poznań

Adres: Teofila Mateckiego 22

Kod pocztowy: 60-689

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

BHP-KOMPLEX

Proctogin

Detoks Alkoholowy

© All rights reserved | www.szkoleniaprogress.pl 2019.