Opis

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób chętniej uczy się języków obcych. Do niedawna wystarczyła jedynie znajomość angielskiego, jednak obecnie warto znać również inny dodatkowy język. Wiele osób bardzo często wybiera języki iberyjskie, czyli hiszpański lub portugalski. Niewątpliwie są to bardzo popularne, ale też przydatne języki.

Nauczyć się ich można samodzielnie, ale warto zapisać się na profesjonalne kursy językowe, które oferują szkoły językowe w Poznaniu czy innych miastach w Polsce. Profesjonalna kadra lingwistów i nauczycieli w prosty i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę o języku. Jedną z takich szkół jest portoalegre.pl, która oferuje naukę zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Dzięki takim zajęciom osoby w każdym wieku z powodzeniem nauczą się posługiwać jednym z języków iberyjskich.

Dodano: 2017-08-28


Dodaj komentarz


Social:

Użytkownik Adam Szczepański dodał komentarz Ocena 3
Wydaje mi się, ze znajomość języka angielskiego nie jest już wystarczająca i należy uczyć się dodatkowego w postaci np. hiszpańskiego. Polecam tę szkołę językową ze względu na atrakcyjne ceny.
Opublikowano: 2018-04-13 10:18:40

Szkoła Języków Iberysjkich PORTO ALEGRE

Telefon: 512837797

WWW: https://www.portoalegre.pl/

Miejscowość: Poznań

Adres: Dąbrowskiego 23

Kod pocztowy: 60-840

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

BHP-KOMPLEX

Proctogin

Detoks Alkoholowy

© All rights reserved | www.szkoleniaprogress.pl 2019.